Ana içeriğe atla

Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler


Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler
Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiselerMerhabalar 2017'yi taze taze yaşarken bu sezon davetlerde nelerin ön plana çıkacağını, nelerin daha çok beğenileceğini konuşacağız.

2017 tesettür giyim olarak parıltılı, gösterişli ve incilerin yer aldığı kıyafetlerde davetlerde, özel günlerde kendini fazlasıyla gösterecek.

İşlemeler ve payetlerin çok sık kullanıldığı elbiselere inci de eklenerek göz alıcı noktaya ulaşıldı.

Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler
Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler
Gecenin parlayanı olmak için ışıltılı parçalara göz atmanızı tavsiye ederim. Davetlerde tercih edilen elbiseler kimi zaman baştan aşağı payetli, kimi zaman kollarda payet kimi zaman ise üst kısımda yoğuşan incilerden oldu. Şunu belirtmeliyim ki bu sezon tek ortak nokta göz alıcı olmak. Yani tek düze elbiselerden ziyade ışıltının olduğu elbiseleri tercih etmek gerekiyor.

Payetli ceketler bu sezon çok moda olacak. Payet baştan aşağı elbiselerde, eteklerde, gömleklerde yerini bulacak. Payetli ceketler ise son zamanların en çok aranan parçaları arasında yerini aldı.
Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler
Özel günlerin favorisi: incili abiye elbiseler
Tesettür giyim elbise modelleri arasında bol kesim salaş elbise modellerinin tercih edildiğini görüyoruz. Yapılan kıyafetlerde hep salaş giyim üzerine oluşmuş durumda. 

Beğendiğiniz kıyafetlerin üzerine tıklayarak satın alabilirsiniz.

Ala'dan mutluluklar

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?