Ana içeriğe atla

En trend renklerden niagara rengi!


En trend renklerden niagara rengi!
En trend renklerden niagara rengi!
Merhabalar 2017 renklerinden niagara rengi en trend renkler arasına girdi bile. Niagara nerden ilham alındı derseniz meşhur Niagara Şelalesi'nden ilham alındı bu renk. 

Güvenli bir liman, huzurlu nefes, doğa olarak anlatıldı bu renk bize. Tesettür kombin yaparken niagara mavisi nasıl kullanılır derseniz yazımda bulabilrisiniz ;)


En trend renklerden niagara rengi!
En trend renklerden niagara rengi!
Niagara mavisi denim kumaşlarla yakınlığı ile biliniyor. Bu yüzden bu maviyi kotlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu maviyi kot eteklerle, ceketlerle, kot elbiselerle birleştirebilrisiniz.

2017 sezonu yalınlığı bozmadan naturel tonlarda ilerliyor. Naturelliği bozmamak adına fındık kahvesi tonu niagara mavisine de eşlik ediyor. Fındık kahvesi tonuna mavi bir etek veya ceket eşlik edebilir.

En trend renklerden niagara rengi!
En trend renklerden niagara rengi!
Niagara mavisinin en uyumlu olduğu renkler arasında pembe ve alev kırmızısı bulunuyor. Pembenin romantik duruşu ve alev kırmızısının güçlü duruşu birbiriyle yarışıyor. Maviyi kırmızı şal veya eşarplarla kombinleyebilirsiniz. Daha romantik görünmek içinse tercihinizi pembeden yana kullanablirsiniz.

Resimlerin üzerine tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ala'dan mutluluklar.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?