Ana içeriğe atla

Sezonun en trend fırfırlı tunik modelleri ve fırfır modası


Sezonun en trend fırfırlı elbise modelleri ve fırfır modası
Sezonun en trend fırfırlı elbise modelleri ve fırfır modası

Merhaba, modayı takip edenler bilir fırfır adeta dile geldi. Fırfırlı tunik modelleri ve fırfır modası bu sezon kullanılan detay oldu. 

Fırfırın moda olması ile birlikte tesettür giyim hareketlendi. Yaza doğru yaklaştığımız şu günlerde ise daha da canlandı. Yaka kenarlarında, omuzlarda, kollarda kullanılan fırfır detayları kumaş farketmeksizin kendini sevdirmeyi başard. Fırfırlı elbise modelleri ve fırfırlı tunik modelleri ise bu sezonun en çok satılan iki ürünü oldu.


Özel davetler için de birçok fırfırlı tunik modeli mevcut. Asil duruşlu ve gösterişten de bir o kadar uzak. 

Günlük yaşamda detaları ile dikkat çeken tunik modelleri gördük. Küçük küçük fırfırlar iliştirilerek şenlenmiş durumda. Abartısız kullanıldığında fırfır günlük kıyafete çok uyum sağlıyor.
Sezonun en trend fırfırlı elbise modelleri ve fırfır modası
Sezonun en trend fırfırlı elbise modelleri ve fırfır modası

Kalem etek ile kombinlenen kısa tunikler sade ve bir o kadar da şık. Çaba sarfetmeden kolay kombin yapılıyor. Küçük detaylarla şenlendirilmiş durumda. Bu yaz bu modelleri sıkça göreceğiz. Özellikle soft renkler ile yapılan tunikler çok beğenilecek benden söylemesi.

Son olarak çıkan kol ve etek uçlarına yerleşen fırfırlı elbise modelleri enerjik ve bir o kadar da sportif görünüm yakalamış. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılan bu elbise modelleri şimdiden ekmek peynir gibi satılıyor. Yazın bizi sıcakta çok rahatlatacak doğrusu.

Fıfırlı tunik modelleri arıyorsanız markaala.com.tr sayfasını sipariş edebilirsiniz. Bir çok detaya hakim tunik modelleri görebilir, inceleyebilirsiniz.

En trend fırfırlı tunik modelleri yazımın sonuna geldik bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Tunikleri satın almak için: Fırfırlı tunik modelleri

Ala'dan mutluluklar.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?