Ana içeriğe atla

Yeni sezon kadife elbise çılgınlığıYeni sezon kadife elbise
Yeni sezon kadife elbise


Merhabalar bugün size en çok aranılan ve en çok beğenilen modeller arasında bulunan kadife elbise modellerinden örnekler göstereceğim.


Yeni sezon kadife elbise
Yeni sezon kadife elbise 
Son zamanalrda kadife elbise çılgınlığı çıkmış durumda. Kınalarda düğünlerde nereye baksak kadifenin haim olduğu kıyafetler görmek mümkün. Kadife elbisenin bu kadar tercih edilmesinin sebeplerinin başında şüphesiz şuanda ki mevsimimiz yani kış ayı olması geliyor. Daha sonraki tercih ise üstte duruşu ve yanar döner kumaşa sahip olması ile en çok tercih edilen arasında girdi.

Kadife kumaş son zamanalrda elbiselere o kadar güzel uyarlandıki hayran kalmamak mümkün değil. Çok asil ve göz alıcı modeller ortaya çıktı. Benimde en çok beğendiklerim arasında bulunan bu elbise modelleri son zamanların fırfır modası ile uyarlanmış durumda.
Yeni sezon kadife elbise
Yeni sezon kadife elbise 

Kadife kumaş ayrıca eteklerde ve sezon trendi pilise modellerinde de uygulandı. Düz kalem etek, piliseli kadife etek gibi bir çok güzel ürün çıktı meydana. Tercih sizin tabi insan ne alacağını şaşırıyor hepsi birbirinden güzel olunca.

Size gösterdiğim bu bir kaç modele erişmek için üzerlerine tıklamanız yeterli.

Ala'dan mutluluklar

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?