Ana içeriğe atla

Oltu taşı kolye negatif enerjiyi yok ediyor


Merhabalar bugün size Erzurum'un kalbinden hakiki oltu taşı kolye hakkında bilgi vereceğim. 

Biliyorsunuz bu kolyeyi yapmak çok zor ve uğraş vericidir.  Değerli taşlar grubunda bulunan oltu taşı dünyada eşine az rastlanan örnekleri ise Erzurum Oltu'da bulunur. Tam da oradan getirdim size bu örnekleri. 

Oltu taşı kolye negatif enerjiyi yok ediyor
oltu taşı kolye

Oltu taşını işlemek oldukça zordur. Baştan sona kadar zahmetli bu işlemi taklitlerinden ayırmak için oltu taşını alın ve iyice ısıtılmş iğne batırın, batarsa taklit batmazsa hakiki oltu taşıdır. Hakiki oltu taşlı kolye ise takılmaya değer çok zarif kolyedir.


Oltu taşının faydalarıOltu taşı kolye negatif enerjiyi yok ediyor
oltu taşı kolye

Oltu taşı ortamdaki ve bedendeki negatif enerjiyi toplar. Bu sebeple çok eski zamanlarda oltu taşını nazarlık olarak kullanıyorlardı. Oltu taşı stresi giderdiği için tesbih ve takı yapınında sıkça kullanılır.

Hakiki oltu taşı göründüğü gibi negatif enerjiyi aldığı için biz bayanlarında tercih etmesi gereken önemli taşlardandır. Çok beğendiğim bu kolyeler ta Erzurum Oltu'dan getiriliyor. 

Almak isterseniz üzerlerine tıklamanız yeterli.

Ala'dan mutluluklar.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?