Ana içeriğe atla

Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?
Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?

Tesettürlü kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? hangi püf noktalara dikkat etmeli? bir bakalım.

Yeni kapanmış bir bayansanız tesettürlü iken dikkat etmeniz gereken bazı kıyafetler var. Bazı kıyafetler sizi daha kısa veya daha zayıf veya şişman gösterebilir bunlara dikkat etmek lazım.


Kısa boylu bayansanız tesettür tunik tercih ederken kısa tunik yerine daha uzun tunikler ve uzun elbiseler tercih etmelisiniz. 

Uzun tunik tercih ederkende yatay çizgiler yerine çapraz veya dikine uzanan çizgili tunikler tercih etmelisiniz ki sizi zayıf ve daha uzun göstersin.

Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?
Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?
Bilek boy pantolonlar biliyoruz ki sezonun en trend parçaları arasında. Şu sıralar bol pantolonların dahi bilek boy modelleri çıktı. Kesinlikle kısa paçalı pantolonlardan uzak durmalısınız. Bileğinizin aşağısında bulunan pantolonları tercih ederseniz sizi daha uzun gösterecektir.

Yüksek bel etek modelleri sizin bacak boyunuzu daha uzun göstererek olduğunuzdan uzun görüneceksiniz. Bileğinize kadar uzanan eteğin üzerine yine bileğinize kadar uzanan hırka tercih edebilirsiniz.

Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?
Kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?
Kısa boylu kadınlar kombin yaparken kesinlikle kısa tuniklerden uzak durmalı. Ayak bileğine uzanan tunikler veya dizden daha aşağı tunikler tercih ederek daha uzun görünebilirsiniz.

Fotoğrafları >Tesettür Tunik< isimli siteden aldım. Oradan beğendiğiniz ürünü alıp yakından inceleyebilirsiniz

Ala'dan mutluluklar ;)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?