Ana içeriğe atla

İşte Kasım ayının muhteşem rengi

İşte Kasım ayının muhteşem rengi
İşte Kasım ayının muhteşem rengiMerhabalar, kasım ayının rengi çoktan belli oldu. Ben ise yazmaya nişanım dolayısıyla biraz geç kaldım. Kasım ayı hepimize musmutlu günler getirsin inşallah

Bu soğuk günlerin çok cool rengi Azur mavisi
Yeni trendleri ateşleyen bu renk ayrıca kraliyet mavisi olarakta biliniyor. Saks mavisi kadar dikkat çeken bir renk değil soğuk havası etkilemeye yetiyor.

azur mavisi elbise
İşte Kasım ayının muhteşem rengi

Azur mavisi bu ay dış giyimi ele geçirecek. Soğuk bir renk olan azur mavisi kaban ve kürklerde yerini aldı bile. Siyah renk ile arkadaşlığı çok iyi uyum sağlayarak bütünleşiyor. Bu yüzden azur mavisi ve siyah rengi bir arada kullanabilirsiniz.

Sıcacık trikolarda da azur mavisini göreceğiz. Güçlü bir duruş sergileyen azur mavisi bu yüzden trikolara çok yakıştı.

Kraliyet mavisi azur mavisi güçlü bir renk olmakla beraber elbiselerdeki kesimi vurguyu çok iyi şekilde ortaya çıkarıyor. Sanatsal bir renk olan azur mavisi bu yüzden çoğu kıyafette yerini aldı.

Monocolor'a en çok yakışan renk tabiki azur mavisi. Monocolor baştan aşağı tek renk giyinme akımıdır.Pardesüden eşarba, etekten şala kadar bu rengi şüphe duymadan kullanabilirsiniz. 
azur mavisi hırka
İşte Kasım ayının muhteşem rengi

Azur mavisi soğuk renk olmasına karşı gece kıyafetlerinde de titizlikle kullanılıyor ve asaleti ortaya çıkarıyor. Bu yüzden de kraliyet mavisi deniyor. İhtişam ve asalet barındırdığı için.

Ala'dan mutluluklar.


Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ bir süre kendimi tanıtarak başlayacağım yazılarıma :)
Bugün yazmak istediğim konu ise sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar.

Giyim konusunda bilinçsiz bir şekilde hareket edilmesi sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve daha kötü gösterebilir. 

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Merhabalar bu sezon tesettür giyim yeni bir soluk getirdi. Salaş ve pileli  robalı elbise modelleri bu yazı adeta kasıp kavurdu. 

Neredeyse herkesin beğenip giydiği salaş olması ile çok rahat ettirdiği bu elbise modelleri farklı renkleriyle de çok beğeni aldı. Ben en çok mor ve yeşil tonlarını beğendim :).. Şifon krep olması ile de hem günlük hem özel günlerde tercih edilebilir hale geldi. 

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar

Merhaba hanımlar ben ÂLÂ,Marmara Ünv. Moda Tasarım bölümünden mezun olup şu sıralar kendi markam için çalışmalar yapıyorum.

Bazı beğendiğim firmalardan giyim, eşarp, aksesuar beğenerek burada örnekler veriyorum. Beğendiklerinize linkte ekliyorum. O şekilde alabilirsiniz.


Bugünkü yazım ise esmerlere hangi şal ve eşarplar yakışır?