Ana içeriğe atla

Sağlıklı mekan önerisi: Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için; JÜSSağlıklı mekan önerisi: Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için; JÜS
Sağlıklı mekan önerisi: Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için; JÜS"İçimden hiç yazmak gelmiyordu kaç gündür olan olaylar beni ve bizi çok etkiledi. Allah vatanımızın, milletimizin birliğini bozmasın inşallah. Vatan hainleri Allahın Kahhar ismi ile kahrolsun inşallah. Taslaklarda bulunan yazımı yayınlıyorum"

JÜS; soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için tam da istediğiniz gibi sağlıklı mekan. 

Sağlıklı beslenme konusunda mekan önerisi arayanlara şiddetle tavsiye edebileceğim bir yer JÜS.

Bilinçli bir hayatı bize sunan JÜS Kurucusu Aylin Erman detoks ve çiğ yemek üzerine ileri düzey eğitim almış. Bu eğitimi ise JÜS ile taçlandırarak İstanbul'da güzel bir mekan açmış.


Bizde gittik, gördük, deneyimledik. Tat, sunum ve kalite açısından o kadar iyiler ki çoğu mekanda bulamadığım özenilmiş sunumu burada buldum.
Sağlıklı mekan önerisi: Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için; JÜS
Sağlıklı mekan önerisi: Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için; JÜS

Meyve suları hiç bu kadar doğal olmamıştı diyorum. Her gün içtiğimiz içecekler, yediğimiz sebzeler doğallık açısından sınıfta kalsa da bu mekanı İstanbul'a kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Umarım arkası gelir ve büyür giderler. Şu zamanda doğal ürüne muhtaç kaldık. Köy ürünleri diye piyasaya sürülen ürünler dahi sahte çıkarken, terayağ diye patates püreleri yer olduk. Bitkilerin, sebzelerin, meyvelerin genleri ile oynamaları sonucu bizim genlerde bozuldu. Kanserler, hastalıkların arttığı bir çağa geldik ki her şeyin daha kötüsü olacak gibi. Tabi buna dur demezsek. 

Soğuk preslenmiş sebze ve meyve suyu için doğal mekan önerisi, sağlıklı beslenme için yollara düşerken bulduğum JÜS yazım bu kadardı. Başka bir yazımda görüşmek üzere.

Ala'dan mutluluklar.

Yorumlar

  1. bunları denemek istiyorum sanki makro marketlerde vardı değil mi??

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. evet var canım, burası da sadece buna özgü çalışan bir yer işte :)

      Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar