Ana içeriğe atla

Ala Kadın'dan beyaz renk kombinleri, beyaz renk nasıl kombinlenir?Sıcak havaların vazgeçilmezi beyaz renk nasıl kombinlenir, beyaz renk kombinleri nasıl olmalıdır? gelin birlikte bakalım.

Beyaz renk kombinlerken dikkat edeceğimiz en önemli nokta kumaş özelliğidir. Beyaz tunik giyeceğimiz zaman kumaşın biraz kalın ve tok durması gerekir ki iç göstermesin.


Beyaz rengin anlamı temizlik ve saflığı simgeler. Bu yüzden doktorlar, hemşireler beyaz giyer, gelinler saf ve duru görünmek için beyaz tercih ederler. 


Beyaz rengi kombinlerken baştan aşağı beyaz veya tek parça beyaz renk kullanabilirsiniz. Bu yazın en favorisi ise baştan aşağı beyaz giymek ve koyu şalla bunu tamamlamak.

Sarı ve beyaz uyumu


Bu sezon sarı rengi çok göreceğiz, civciv sarısı tunikler, sarı elbiseler, sarı tunikler bir hayli moda olacak sarı ve beyaz uyumu kombinler ise 2017 yazına adeta damga vuracak. Siz siz olun hemen gardrobunuzda sarı renge yer açın. 

Beyaz renk kullanılırken kıyafetin yanı sıra çanta, eşarp, ayakkabı da çok moda olacak. Aksesuarlar da beyaz beyaz parlayacak. 

Fotoğrafları >beyaz renk kombinleri< sayfasından aldım. Yakından inceleyebilirsiniz.

Ala Kadın'dan mutluluklar

Yorumlar

  1. Ala Kadın bu işi biliyor :)

    https://seydiyesilyurt.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar