Ana içeriğe atla

Bu sezon dev aksesuarlar gösterişli kolyeler modaMerhabalar, uzun bir aradan sonra tekrar yazmaya, fikirlerimi, modayı paylaşmaya devam ediyorum.

Bu sezon dev aksesuarlar, gösterişli kolyeler göreceğiz. Hemde çoğu stilde...
Stili güçlü bir şekilde yansıtmak için aksesuarlardan yardım alacağız. Elimiz bol bol aksesuarlara giderek göz kamaştıracağız. Öyle küçük parçalar da değil, gözü dolduran büyük parçalar olacak.


Kat kat inciler, broşlar, iri kolyeler, kalın kemerler sonbahara canlılık katacak. Bu sezon sonbaharda değerli taşlarla broşlar göreceğiz. Eskilerde kalan broşlar yeniden canlanarak daha parlak daha göz alıcı bir şekilde tasarlandı. Öyle küçük değil oldukça büyük broşlar göreceğiz.

ikonik kombinler görmeye hazır olun. Çünkü trikoların üzerine de iddialı büyük kolyeler geliyor. Zincir kolyeler, inciler farklı bir şekilde forma kavuştu.

80'lerden bize kalan kat kat boyna dolanan inciler bu sezon abartılı kumaşlara eşlik edecek. Özellikle Chanel desenlerde görmeye alışık olduğumuz saçaklı inciler çoğu abartılı kumaşa eşlik edecek. 

Günlük salaş hırkalar sade gömleklere eşlik edilerek kullanılacak. Üzerine iri kolyeler ile kendini tamamlayacak.

Bu sezon fiyonklar da göz önünde bulundurulacak. Elbise yakalarına dış giyimlere kadar fiyonk modası olacak. Yanında kalın kemerleri de görürseniz şaşırmayın.

Ala'dan mutluluklar.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Tüyolar: Sarışın ve buğday tenlilere yakışan eşarp ve şallar

Tesettür giyim salaş, pileli, robalı elbise modelleri

Tüyolar: Esmerlere yakışan şal ve eşarplar